Mirosław Krzyżoszczak - Dolina Baryczy, Milicz .

1. Stawiec 9a, gm. Milicz
2. Ul. Krotoszyńska 21


56-300 Milicz
tel. 608 120 774Pokoje Gościnne
tel. 606 586 733kajaki, rowery terenowe


e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zobacz stronę na Facebook


Nasza wypożyczalnia oferuje 20 rowerów idealnych do uprawiania wycieczek po malowniczej Dolinie Baryczy i Miliczu. Posiadamy do dyspozycji turystów rowery z fotelikami dla młodszych dzieci, rowery dla dzieci starszych oraz przyczepkę dziecięcą do roweru. Służymy turystom radą w doborze tras, a w przypadku wcześniejszego uzgodnienia pomagamy w organizacji rajdów rowerowych połączonych (opcjonalnie) ze spływem kajakowym po rzece Baryczy. Dysponujemy mapkami i folderami oraz wiedzą związaną ze szlakami, zabytkami i najciekawszymi miejscami Doliny Baryczy oraz produktami i usługami wyróżnionymi certyfikatem Dolina Baryczy Poleca. Na życzenie turystów dowozimy rowery w wyznaczone miejsce (po wcześniejszym uzgodnieniu) ,polecamy usługi sprawdzonych firm świadczących przewóz osób i świadczących usługi kateringowe.
Przyjezdnym turystom oferujemy również naszą ofertę noclegów w dwóch ośrodkach: „Willi Haneczka” na Stawcu (do 33 miejsc noclegowych) oraz w „Pokojach Gościnnych” w Miliczu (do 17 miejsc noclegowych) .

 

DSC00719DSC00720DSC00720DSC00720